Da biste ostvarili pravo zbrinjavanja otpada, isključivo iz svog kućanstva, u Reciklažnom dvorištu Đakovo, koje je od danas u Gajevoj 31 otvoreno za građane, potrebna je identifikacijska kartica. Plastificiranu karticu, uz prethodno podmirene obveze Univerzalu, možete podići u Univerzalovoj Upravi, V. Nazora 68, svakog radnoga dana od 7 do 14 sati. Odlaganje otpada u reciklažnom dvorištu obavlja se bez plaćanja naknade.

Pomoću kartice, osim identifikacije korisnika usluge, evidentirat će se unos otpada svakog kućanstva, što je posebno važno zbog ograničenih količina za pojedine vrste otpada (građevni i krupni otpad, ravno staklo, prozorski okviri, toneri pisača…). Radno je vrijeme objekta ponedjeljkom, srijedom i petkom od 7 do 14, a utorkom i četvrtkom od 11 do 18 sati.