U sklopu nacionalne inicijative “Ne budi panj, zasadi stablo!”, nositelj je koje istoimena udruga, park u gradskoj četvrti Vila s obje strane Ulice kneza Višeslava obogaćen je s 20 školovanih sadnica novih stabala. Lokaciju je odabrao Grad Đakovo, plan sadnje potpisuje Univerzal, a mlada su stabla uz pomoć komunalnih radnika zasadili učenici završnih razreda Gimnazije A. G. Matoša i Srednje strukovne škole Antuna Horvata. Zalijevanjem i prihranjivanjem 18 listopadnih i dva crnogorična stabla nastavit će njegovati univerzalovci koji će se pobrinuti da se novo drveće (bijeli glog, obični jasen, gorski javor, američki tulipanovac, japanska trešnja, crni bor i skandinavska mukinja) na tamošnjem brežuljku primi i uspije.