Zemljani je brežuljak posred novoizgrađenog kružnoga toka u Zvečaju dodatno uređen sadnjom ljetnica. Komunalni su radnici u rondelu smjestili tri vrste cvijeća. Nakon pripreme terena i dizajniranja rasporeda, Univerzalova je ekipa ondje zasadila gotovo 600 sadnica cinerarije, batata i surfinije, što je prostor u neposrednoj blizini novog objekta đakovačkog Centra za socijalnu skrb učinilo posebno lijepim i ugodnim oku vozača, susjeda i prolaznika.

Redovna je proljetna sadnja cvijeća na uobičajenim lokacijama u gradskom središtu (kružni tokovi, korzo, Vijenac k. Alojzija Stepinca, Strossmayerov trg) i uz đakovačku obilaznicu, na ulazima iz Piškorevaca i Kuševca te križanju prema Dragotinu završena sredinom svibnja. Zimska je garnitura po obradi i prihrani tla zamijenjena s 20.000 novih sadnica. Prevladavaju cinerarije, surfinije, gaure i dudići, no tu je još pet vrsta ljetnica raspršenih na zelenim gredicama koje tijekom cijele sezone brižno uređuje i održava Univerzalov tim.