U prosinačkom je dijelu sezone na led klizališta na Strossmayerovu trgu (manje ili više uspješno) stalo 6.500 sugrađana! Uoči božićnih blagdana klizanje je ponovno donijelo zabavno i radosno iskustvo (naj)mlađim Đakovčanima, što potvrđuju podaci od sredine protekloga mjeseca. Najveću je posjećenost gradsko klizalište zabilježilo drugog dana Božića, kada je izdano 500 pari klizaljki, dok je vrlo slično bilo i idućih pet dana do Nove godine, zahvaljujući poglavito zimskom odmoru školaraca koji su, uz roditelje s malom djecom, najčešći i najvjerniji gosti. Nema sumnje, klizanje je u našem gradu dobra i poželjna rekreacija i tražen sportski sadržaj!

Čarolija na 300 kvadrata ledene podloge, za koju je potrebno malo dobre volje i pozitivnog duha, traje do nedjelje 7. siječnja, zasad. Radno je vrijeme od 13 do 21 sat, osim 6. siječnja, kada će klizalište posjetitelje primati od 11 do 16 sati. Za pola sata klizanja (s uključenim klizaljkama) valja izdvojiti 2 €. Medvjedići i tuljani koji pomažu osjetiti led najmanjim klizačima koštaju 1,50 €. Izvan redovnog je radnog vremena, kao i svake sezone, klizalište na raspolaganju najavljenim grupama za koje je cijena prepolovljena.

» FB fotogalerija