Siv, tmuran i hladan prosinački dan najmlađim je sugrađanima uljepšao početak nove klizališne sezone na Stossmayerovu trgu. Radosni što mogu ponovno na klizaljke, tjedan dana ranije nego obično, djevojčice i dječaci strpljivo su čekali svoj par klizaljki kako bi baš oni prvi ostavili svoje tragove na ledu. Među njima se našao i gradonačelnik Marin Mandarić koji je ovaj put ostao iza klizališne ograde.

Zimska ledena čarolija s izvrsno pripremljenih 300 četvornih metara klizališnog terena, za što su se pobrinuli Grad Đakovo i Univerzal, trajat će do 7. siječnja, uz gotovo svakodnevno klizanje od 13 do 21 sat. Zabava na klizalištu s uključenim klizaljkama, a njih je pripremljeno i izbrušeno dovoljno u svim veličinama, stoji 2 €, dok će za medu ili tuljana za najmanje u novčaniku trebati pronaći još 1,50 €. Nije puno za pravi doživljaj!

≡ Cijene klizanja 2023./24. i pravila ponašanja na klizalištu