Snijeg koji je noćas padao nije izazvao veće probleme. Univerzalova je Zimska služba na terenu bila od ponoći, plužeći gradske prometnice i posipavajući ih solju i sipinom, posebno na usponima. Radilo se noćas i malim strojevima koji su čistili pješačke zone, a slobodni su i tretirani sipinom jutros bili prilazi pješačkim prijelazima, posebno u središtu grada. U 7 je sati izmjereno 3 cm snijega.

Univerzal je zabilježio i nekoliko intervencija na uklanjanju srušenoga drveća i odlomljenih grana. Oborine i jak vjetar nanijeli su štetu dvama crnogoričnim stablima na Vijencu kardinala Alojzija Stepinca pored zgrada 1 i 5, čiji su dijelovi krošanja pali pod teretom morkog snijega, a prijavljena je i izvala drveta u Malom parku. (foto: arhiva)