Suhi snijeg, koji je padao skoro cijelu noć, podebljao je bijeli pokrivač za novih 15 centimetara, djeci donio nove zimske radosti, a Univerzalovoj Zimskoj službi pune ruke posla! Gradske su i lokalne ceste, posebno na rizičnim mjestima, najprije sinoć posipavane solju i sipinom, a potom, kada se snijeg počeo zadržavati na kolniku, i plužene, pa ih je većina, posebno prometnijih, vozače jutros dočekala čista “do crnoga”.

I radni su strojevi, opremljeni malim ralicama, dva sata poslije ponoći izišli na teren, čisteći pješačke zone. Da je noć za Zimsku službu prošla neprospavano, ali radno, mogu potvrditi i svi koji su jutros, autom ili pješice, uspjeli na vrijeme stići na posao ili u školu. Čisti se i dalje po rasporedu prioriteta, a tijekom dana Univerzalove su ralice ponovno bile i u svim prigradskim naseljima.