Zbog izvrsne posjećenosti klizališta i povratka zime idućih dana, koja donosi pogodne uvjete za održavanje leda, ali i bolji klizališni doživljaj, Grad Đakovo i Univerzal odlučili su produžiti sezonu za tjedan dana, do nedjelje 14. siječnja! I nije iznenađenje! Nakon jako dobrih prosinačkih brojki, kada je klizaljke navuklo 6.500 sugrađana, što je za trećinu više nego u cijeloj prošloj sezoni, prvih je dana nove godine na Strossmayerovu trgu klizalo još tisuću i pol posjetitelja.

Osim toga, i dalje postoji zanimanje organiziranih vrtićkih i školskih grupa kojima je gradsko klizalište na raspolaganju prijepodne, izvan radnog vremena, pa će (očekivani) siječanjski produžetak, sigurni smo, razveseliti najmlađe i sve ostale kojima je 30 dana sezone bilo premalo za uživanje u uzbuđenjima na ledu.