Posljednju je klizališnu sezonu obilježila nova lokacija klizališta na Trgu Josipa Jurja Strossmayera, ali i iznadprosječno toplo siječanjsko vrijeme koje je komunalnim djelatnicima zadavalo dodatne napore u održavanju klizališta. Baš zato što je izostao snijeg, zbog čega su djeca ostala uskraćena za uobičajene zimske radosti, klizalište je bilo pun pogodak pa je u 26 dana sezone privuklo više od 7.000 posjetitelja! Ovom su brojkom u Gradu i Univerzalu iznimno zadovoljni, posebno doda li se netipičnoj zimskoj klimi na prijelazu iz jedne u drugu kalendarsku godinu činjenica kako je nedavno završena klizališna sezona bila dosad najkraća.

Unatoč tome, ostvaren je prihod od 71.520 kuna, u uporabi je svakodnevno bilo 100 pari klizaljki, a 22 mališana prošlo je Malu školu klizanja, u sklopu koje su im licencirani treneri pomogli u snalaženju na ledu i svladavanju osnovnih klizačkih vještina. Gradsko su klizalište i ovaj put organizirano posjećivale i grupe, među njima tradicionalno već polaznici Dječjeg vrtića Zvrk (foto).