Potaknuti brojnim upitima i u pozitivnoj atmosferi, kojom nastojimo pokazati otvorenost lokalnoj zajednici, ponovno organiziramo Dan Univerzalovih otvorenih vrata. Izlaganjem specijaliziranih vozila, strojeva i alata potrebnih za naš svakodnevni posao u dvorištu Univezalove Uprave u Ulici Vladimira Nazora 68 predstavit ćemo poslovanje komunalnog poduzeća u segmentu sakupljanja otpada i održavanja zelenih površina. Na ovaj događaj, osim školaraca prvih i drugih razreda, u srijedu 25. listopada pozvali smo polaznike starijih skupina dječjih vrtića, a pozivamo i sugrađane. Naš tim s nestrpljenjem očekuje sve zainteresirane goste, a posebno mališane koji će zasigurno radoznalo istraživati komunalnu tehniku i opremu.