Gradski komunalac ponovno organizira Dan otvorenih vrata! Ove jeseni izlazimo iz Univerzalova dvorišta u Nazorovoj 68 i selimo se na parkiralište iza Male crkve, gdje ćemo 11. listopada izložiti svoja najatraktivnija specijalizirana vozila, radne strojeve i alate. Đakovačkoj javnosti, a posebno najmanjim sugrađanima, želimo predstaviti što to komunalnim radnicima pomaže pri obavljanju svakodnevnih poslova sakupljanja otpada te u održavanju i uređenju javnih površina. Neusporedivo veći prostor nudi nove mogućnosti – poput animacijskog programa i edukativnih igara za djecu, kojima ćemo promicati razdvajanje otpada. Pripremamo i niz drugih novosti i iznenađenja za posjetitelje.

Univerzalov tim nestrpljivo očekuje sljedeći petak, kada će od 9 do 14 sati otvoriti vrata na novoj lokaciji i rado ugostiti sugrađane zainteresirane za interaktivno druženje s marljivim ljudima u zelenom, iako se najviše veseli novom susretu s malenim istraživačima komunalne mehanizacije – vrtićarcima i školarcima nižega uzrasta, koji su već najavili dolazak!